Ciekawa funkcja telefonu komórkowego

Mielec remonty korki i inne utrudnienia na mapie online pley

Dawniej telefon komórkowy można było wykorzystywać praktycznie tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych. W dzisiejszych czasach popularne komórki są już mini komputerami, które posiadają ogromną ilość bardzo różnych zastosowań. Chociaż trzeba przyznać, że część z funkcji nowoczesnych telefonów komórkowych jest zupełnie zbędna, to jednak są też takie, które mogą znacznie ułatwić życie swoim użytkownikom. W tej kategorii można wymienić na przykład nawigację satelitarną.

Mobilna nawigacja pozwala nam na stały dostęp do elektronicznej mapy. Dzięki temu nie zabłądzimy nawet w mieście, którego w ogóle nie znamy. System zawsze będzie nam pokazywał, w którym miejscu się znajdujemy. Poza tym, możemy na mapie zaznaczyć sobie trasę, jaką chcemy pokonać, aby potem się nią kierować i sprawdzać, czy przypadkiem nie skręciliśmy w złą ulicę.

Mobilna nawigacja przyda się nam także podczas jazdy samochodem. Będzie ona wówczas spełniała funkcję klasycznego samochodowego GPS-u. Mało tego, możemy z niej korzystać również podczas jazdy rowerem albo podczas biegania. W systemie zapisać możemy wówczas długość trasy, jaką przebyliśmy. W ten sposób możliwe jest pokonywanie dokładnie odliczonych dystansów, czyli trenowanie według wcześniej ustalonego grafiku. Zdaje się, że nawigacja mobilna jest bardzo przydatną funkcją telefonu komórkowego.

Related Articles

Zostaw komentarz

© 2019 Nawigacja mobilna. Wszystkie prawa zastrzeżone.