Wartościowe aplikacje w komórkach

Wartościowe aplikacje w komórkach
https://traffic.naviexpert.pl/korki/katowice/ http://www.naviexpert.pl/nawigacja-android.html

Nowoczesne telefony komórkowe mają tak dużo różnych funkcji, że pewnie nie starczyłoby nam życia, żeby z każdej z nich skorzystać. Oprócz podstawowych zastosowań, są również dodatkowe aplikacje, które nierzadko można ściągnąć z Internetu nawet za darmo. Oczywiście, wiele z nich do niczego się nam nie przyda. Są jednak takie, z których korzystać naprawdę warto, ponieważ możemy dzięki nim wiele zyskać.

Jednym z bardziej interesujących zastosowań telefonu komórkowego jest GPS. Mobilna nawigacja to bardzo wygodne urządzenie, dzięki któremu możemy sprawniej poruszać się w terenie, bez względu na to, czy przemieszczamy się pieszo, jedziemy rowerem czy też jesteśmy zmotoryzowani.

Elektroniczne automaty potrafią być niezwykle dokładne, dzięki czemu możemy bardzo precyzyjnie określić nasze położenie i dzięki temu znaleźć właściwą drogę do celu. Trasę może nam wytyczyć sam komputer i często warto korzystać z jego wskazówek. Telefon może nam także pokazać, ile kilometrów jest z miejsca A do miejsca B i w jaki czas powinniśmy wygospodarować na jego przebycie. Co ciekawe, system może także zmierzyć długość trasy, jaką już przebyliśmy, co jest przydatne na przykład podczas treningów biegowych czy też kolarskich.

Gdybyśmy mieli ograniczyć ilość funkcji naszego telefonu komórkowego, żeby na przykład oczyścić jego pamięć, to z pewnością nie powinniśmy rezygnować z GPS-u.

Lexa

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj dalej x